Reklamos gamyba

 

Genialios reklamos idėjos dar neužtenka. Ji turi nueiti ilgą kelią, kad taptų realybe. Kūrybiškos mintys gali būti realizuotos mūsų pagalba. Užsiimame integruotais projektais ir visiškai aprūpiname gamybos paslaugomis pagal poreikį. Nuo idėjos iki rezultato.


Ką mes Jums siūlome?


Dizaino kūrimas ir maketavimas
Nekokybiškai padaryta reklama dažniausiai neigiamai veikia vartotoją. Tam, kad ji būtų paveiki, labai svarbu jos estetinis vaizdas. „Vexillum“ komanda reklaminių priemonių apipavidalinimu, leidinių dizainu pasirūpins taip, kad nustebinsite ne tik klientus, bet ir konkurentus. Kadangi kūrybiškumui ribų nėra, mūsų dizaineriai pasiryžę sukurti akį traukiantį dizainą, o maketuotojai - įdomų ir skoningą leidinio maketą. Mūsų tikslas – net ir pačią nuobodžiausią informaciją ar statiškiausią vaizdą pateikti patraukliai ir viliojančiai.

Visi spaudos darbai
Prireikė skrajučių, reklamuojančių Jūsų naują produktą? Planuojate apie būsimą renginį informuoti dideliais plakatais mieste? Išvykstate į kelionę ir pritrūkote vizitinių kortelių? Gaminame nuo–iki. „Vexillum“ komanda siūlo ir idėją, ir jos realizavimo būdą. Nuosavi gamybos pajėgumai leidžia pasiūlyti klientams patrauklias kainas ir itin greitą įgyvendinimą!

Įvairūs reprezentaciniai stendai
Gera prekė sužibės, jei ją pateiksite patraukliai! Jokioje parodoje, konferencijoje ar prezentacijoje neišsiversite be stendo. Kuo patrauklesnis ir išradingesnis – tuo daugiau susidomėjimo savo produktu galite sulaukti. „Vexillum“ padės Jums išsirinkti tinkamiausią variantą.
Padarysime, kad Jūsų prekinis ženklas taptų matomas!

Reklaminiai suvenyrai
Yra toks posakis: „Nieko nėra geriau už seną draugą, nebent geras draugas su šokolado plytele.“ Ne paslaptis, jog gerus santykius (net ir profesinius) geriausiai puoselėja mielos dovanėlės. Neleiskite klientams ar verslo partneriams užmiršti Jūsų – priminkite apie savo kompaniją reklaminiais atributais. Mes siūlome pradžiuginti juos suvenyrais ir verslo dovanomis. Padėsime Jums nuspręsti, ką geriausia dovanoti!

Degustacijų ir prezentacijų stalai
Kadangi prezentacijos – vienas efektyviausių būdų pristatyti pirkėjams naujas prekes, priminti apie rinkoje jau esančias, padėsime sukurti tinkamą aplinką, aprūpindami Jus tam skirtais stalais. Žinome, jog sėkmingai akcijai labai svarbu ne tik informacija, kuri bus pristatoma, bet ir įranga, kuria naudojamasi jos metu. Patraukliai paruošti stalai padės pritraukti daugiau dėmesio ir Jūsų produktai taps labiau matomu.

 

 
smart foreash