Reklaminės medžiagos platinimas

 

Jei Mahometas neina pas kalną, tai kalnas ateina pas Mahometą. Taip ir mes - užtikrinsime, jog Jūsų paslaugų ar produktų pristatymas tiesiogiai pasiektų tikslinę grupę.
Dabar jau nedaug abejojančių tiesioginės rinkodaros efektyvumu. Gana paprastu ir, palyginus, nedaug kaštų reikalaujančiu būdu, galima pasiekti didelių rezultatų, t.y. ženkliai padidinti pardavimus. Būtent pardavimai ir yra pagrindinis būdas išsiaiškinti reklaminės medžiagos platinimo naudą.
Reklamos specialistai pataria, jog sėkmingai išplatinus vieną informacinės medžiagos paketą ir sulaukus pardavimų pagausėjimo, nereiktų kartoti tų pačių veiksmų. Atvirkščiai - derėtų šiek tiek pakeisti veiksmų taktiką vartotojų atžvilgiu.
• Jeigu sulaukėte pirkimų bumo reklaminę medžiagą išplatinę konkrečiais adresais, nereiškia, jog to paties sulauksite ir antrą kartą. Vartotojų nereikia užversti kalnu informacijos. Jiems geriausia reguliariai priminti apie save teikiant nuolaidas bei ypatingus pasiūlymus ir taip skatinant pirkėjų lojalumą.
• Kuo dažniau vartotojai matys Jūsų įmonės prekės ženklą, tuo labiau tikėtina, jog jie kreipsis būtent į Jus, prireikus konkrečios prekės ar paslaugos.
• Dar vienas būdas padidinti klientų ratą yra plėsti vietovę, kurioje gyvena tikslinė auditorija. T.y. reklaminę medžiagą platinti vis toliau nuo kompanijos gyvenantiems asmenims. Taip palaipsniui didinsite savo įmonės žinomumą.
• Nors tiesiogiai gautais reklaminiais pasiūlymais susidomi ne visi vartotojai, tačiau potencialių pirkėjų skaičių nustatyti yra daug lengviau, nei, pavyzdžiui, naudojant įprastinę reklamą. Matuodami kampanijų efektyvumą tiksliai matysite, kurios veikia, o kurios – ne.
Tai tik keletas tiesioginės rinkodaros „žaidimo taisyklių“, kurias galime pritaikyti prie unikalių Jūsų poreikių. Savo duomenų bazėje esame užregistravę daugiau nei 300 laisvai samdomų darbuotojų visoje Lietuvoje, kurie greitai ir kokybiškai išplatina bet kokią reklaminę medžiagą. Šią paslaugą teikiame trijose Pabaltijo šalyse.
Platinimas parodose, gatvėse, renginiuose
Šis reklamos platinimo būdas veiksmingas dalijant kvietimus į renginius, parodas bei koncertus. Jei renginys skirtas konkrečia veikla besidomintiems žmonėms, platiname panašaus pobūdžio susirinkimuose. Tuo tarpu informuoti apie masinius ar plačiai auditorijai skirtus renginius galime tiesiog gatvėje.
Platinimas paštu
Jei norite asmeniškai pasiekti Jus dominančią auditoriją, tuomet tiks tiesioginės reklamos paštu būdas. Esame sukaupę didelę vartotojų duomenų bazę, iš kurios galime atrinkti tikslinę auditoriją pagal amžių, miestą, lytį ir nusiųsti Jūsų reklaminę medžiagą, katalogą ar kvietimą į parodą. Tai reiškia, jog Jūsų laiškas ar siuntinys patenka tiesiai į potencialaus kliento rankas.
Prizų, dovanų teikimas
Šią paslaugą siūlome klientams, organizuojantiems įvairias loterijas. Pagal Jūsų pateiktą laimėtojų sąrašą galime pristatyti įvairius prizus arba dovanas.

 
smart foreash