Pardavimų skatinimas

 

DEGUSTACIJOS IR PREZENTACIJOS
Dar vieną galimybę skatinti pardavimus Jums suteikia prekių prezentacijos ir degustacijos. Pagrindinis degustacijų bei prezentacijų privalumas tas, kad jų metu užmezgamas tiesioginis kontaktas su naujais prikėjais, ugdomas esamų vartotojų lojalumas ir didinamas kompanijos žinomumas.
Ypač svarbu tai, kad degustacijų ir prezentacijų metu pirkėjai gali paragauti ar išbandyti naują prekę, kas dažnai lemia galutinį sprendimą – pirkti ar nepirkti. Be to, vykstant aktyviai degustacijai, vartotojai gali sužinoti daug informacijos apie produktą, patys klausti ir gauti tiesioginį atsakymą.
Kada reikėtų rinktis būtent šį nestandartinės reklamos būdą?
• Kai norite supažindinti vartotoją su visiškai nauju produktu ir jo savybėmis;
• pristatyti prikėjams mažai žinomą produktą;
• reklamuoti populiarus produktus, taip palaikant jų žinomumą;
• pristatyti konkrečiam sezonui pirkėjų labai mėgstamus produktus;
• realizuoti per ilgai lentynose užsibuvusius produktus.
Prekių pristatymus ir degustacijas tikslinga organizuoti ne tik prekybos centruose, bet ir kitose vietose: mokyklose, naktiniuose klubuose, kavinėse, judriausiose žmonių susibūrimo vietose ir t.t.
Savo degustacijų bei prezentacijų organizavimo patirtį skaičiuojame nuo 2001 metų, tad gerai išmanome skirtingų produktų pristatymo vartotojui specifiką. Žinome, jog kiekviena detalė yra labai svarbi, tad mes pasirūpinsime: degustacijų ir prezentacijų įranga; profesionalų, kurie pristatys produktą atranka; jų mokymais bei žiniomis apie Jūsų produktą; konkrečiu degustacijos ar prezentacijos vietos parinkimu pagal Jūsų pageidavimus; degustacijos kontrole bei rezultatų analize.
Degustacijas ir prezentacijas organizuojame visose Pabaltijo šalyse. Vien tik Lietuvoje esame sukaupę daugiau nei 300 laisvai samdomų darbuotojų duomenis. Tinkamiausius specialistus Jums atrinksime individualiai, atsižvelgiant į reklamuojamą produktą ar paslaugą.

 
smart foreash