Atlikti darbai

 
PARDAVIMŲ SKATINIMO IR ĮVAIZDINĖS AKCIJOS
2012 01 03
Turime ilgametę patirtį organizuojant pardavimo skatinimo, lojalumo ir įvaizdines akcijas, todėl galime pasiūlyti įvairius, tiek tradicinius, tiek netradicinius akcijų mechanizmus bei efektyviai juos įgyvendinti.
Albumo peržiūra
RENGINIAI
2012 01 03
Oranizuojame įvairaus profilio renginius: mokslinės konferencijos; GALA vakarai; renginiai vaikams; įvairūs produkcijos pristatymai renginių metu.
Albumo peržiūra
PRODUKTŲ DEGUSTACIJOS
2014 03 24
Tai vienas iš efektyviausių produktų pristatymo ir jų pardavimų skatinimo būdų prekybos vietoje ir ne tik. Mūsų įmonė pasiūlys jums idėjų, kaip efektyviai ir įdomiai įvykdyti pristatymą, kad degustacija būtų tikrai patraukli ir įsimina. Pasiūlysime įrangos (staliukų, priedų, aprangos) gamybą ar nuomą patraukliomis kainomis. Jūs tiekiate produktus, visa kita - mūsų rūpestis!
Albumo peržiūra
PRODUKTŲ PRISTATYMAI
2014 03 24
Patraukliai pristatysime jūsų produkciją prekybos vietoje ir ne tik, pademonstruodami pirkėjui geriausias jos savybes.
Albumo peržiūra
REKLAMINIŲ DRABUŽIŲ IR KOSTIUMŲ GAMYBA
2014 03 24
Pagal iš anksto suderintus brėžinius pasiūsime patrauklias konsultantų aprangas jūsų produkcijos pristatymams ar net žmogaus dydžio produktu prototipus-kaukes. Viskas yra įmanoma, svarbiausia nevaržyti fantazijos!
Albumo peržiūra
REKLAMOS GAMYBA
2014 10 22
Užsiimame integruotais projektais ir visiškai aprūpiname gamybos paslaugomis pagal poreikį. Nuo idėjos iki rezultato. Garantuojame greitį ir kokybę. Netikite? Pabandom - pamatysite!
Albumo peržiūra
 
smart foreash