Sveiki

 
APIE MUS
 
Reklamos agentūra „Vexillum“ buvo įkurta 2001 metais. Nuolatos tobulėdami kompleksinių BTL rinkodaros paslaugų teikimo sektoriuje, sukaupėme nemažą patirtį pardavimų skatinimo, seminarų ir renginių organizavimo, prekių priežiūros ir rinkodaros tyrimų srityse. Teikiame paslaugas ne tik Lietuvos klientams, profesionalią ranką ištiesiame ir savo kaimynams - Latvijai bei Estijai.
 
Dirbdami visose trijose Pabaltijo šalyse išmokome kiekvieną klientų užduotį priimti kaip naują iššūkį, kuriam įvykdyti pasitelkiame ne tik sėkmingai įgyvendintų projektų patirtį, profesionalų komandinį darbą, bet ir drąsą, kūrybiškumą bei novatoriškas idėjas.
 
Filosofija

„Vexillum“ filosofija yra orientuota į tai, kokią naudą klientams duoda mūsų nuveikti darbai. Šiuolaikinės rinkodaros guru David Meerman Scott sako, kad reikia paskleisti savo idėjas taip plačiai ir taip toli, kiek tik įmanoma – būtent tai yra sėkmingas produktų kelias į rinką. Kaip tai padaryti? Atsakymą randame mes.
 
Misija

Reklamos rinka sparčiai kinta, todėl dabar turi bėgti dar greičiau, vien tam kad liktum toje pačioje vietoje. Svarbiausia „Vexillum“ užduotis yra pasiekti esminį tikslą – padėti Jums parduoti daugiau.
 
Vizija

Esame ambicinga kompanija. Mūsų vizija ir sau keliami reikalavimai - tapti stipriausia Pabaltijo regiono reklamos agentūra, dirbančia pardavimų skatinimo, seminarų ir renginių organizavimo, rinkodaros tyrimų bei prekių priežiūros srityse.
 
smart foreash